297 föremål
Matta Sarouk semiantik 280x146 cm.
3d
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Karmstol Funkis 1930/40.tal.
3d
Karmstol Funkis 1930/40.tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
3d
Taklampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Evi Gailit, Stilleben.
4d 20 tim
Evi Gailit, Stilleben.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
PG Thelander, Ryttare.
5d 22 tim
PG Thelander, Ryttare.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Nils Kölare, Komposition.
6d 23 tim
Nils Kölare, Komposition.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Edvard Andersson, Komposition.
7d
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1900-talets mitt.
7d
Spegel 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1960-tal.
1d 20 tim
Byrå 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Edvard Munch, Manshuvud.
6d
Edvard Munch, Manshuvud.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Cecilia Sikström, Sittande kvinna.
6d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 1940-tal.
6d
Sidobord 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eke Bjerén, landskap.
5d 23 tim
Eke Bjerén, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Axel Kleimer, Skånsk bondgård.
7d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta rölakan ca 198x137 cm.
7d
Matta rölakan ca 198x137 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK