205 föremål
Matta, Fabula Living, ca 235 x 165 cm.
1d 5 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, röllakan, dubbelvävd, ca 235 x 169 cm.
1d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
1 tim 21m
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sigurd Persson, vas silver Stockholm 1978.
4 tim 29m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets senare del.
1d 6 tim
525 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, "Doo-Wop", Louis Poulsen, Danmark.
6d 6 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940/50-tal.
7d 5 tim
Taklampa, 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
1d 1 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, ASEA, Swedish Modern, 1940-50-tal.
31m 57s
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Parkdal, matta rölakan signerad ca 206x134 cm.
3 tim 45m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1930-tal.
2 tim 3m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

266. Persisk skola, "Damen med Tunbak" sen Qajardynasti - 1900-talets första hälft.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK