141 föremål
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
2 tim 21m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord, Byarum, 1900-talets slut.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, funkis, 1900-talets första hälft.
2d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
1d 19 tim
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer, ett par, "Karin", Dux.
3d
16 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK