72 föremål
Soffa, 1900-tal, Dusty Deco,
3d
Soffa, 1900-tal, Dusty Deco,
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Chi Wing Lo vilstol "Ela" för Giorgetti Italien.
1d
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Slas (Stig Claesson), Sofia skola, Södermalm.
3d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa 1900-talets början.
3d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Howardmodell, 2000-tal.
7d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
1 tim 3m
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karl Erik Ekselius, soffa, JOC, 1960/70-tal.
1d 1 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa samt fåtöljer, ett par, 1960-tal.
2 tim 15m
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstol, omkring år 1700, Barock.
1d 3 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Carl Malmsten,  fåtöljer ett par " Samsas" sent 1900-tal.
1d
10 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Carl Malmsten, soffa "Samsas" sent 1900-tal.
4d 3 tim
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK