219 föremål
Sideboard, 1900-talets andra hälft.
6d 10 tim
3 490 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Nirvan Richter, sideboard, Norrgavel.
14 tim 23m
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
15 tim 1m
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1940/50-tal.
15 tim 15m
Spegel, 1940/50-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa med divan, Bolia, 2020.
15 tim 25m
Soffa med divan, Bolia, 2020.
3 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK