93 föremål
Kubbstol 1900-tal.
3d 3 tim
Kubbstol 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Karmstol, 1960-tal.
6d 5 tim
Karmstol, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1800-tal.
2d 1 tim
Soffa, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Utdragssoffa, Gustaviansk, tidigt 1800-tal.
3 tim 32m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, NK-inredning, 1900-talets slut.
3d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa samt fåtöljer, ett par, 1960-tal.
5d 4 tim
2 228 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge, 2000-tal.
2d
1 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Paola Navone, soffa, "Ghost 16", Gervasoni.
2d
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bror Boije fåtölj "Amorino" för Swedese.
5 tim 12m
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, soffa, "Bonham".
5d 1 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Eva", DUX.
3d 3 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par Art Deco.
6d 2 tim
Fåtöljer ett par Art Deco.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
3d 2 tim
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Farmor". O.H. Sjögren.
1d 22 tim
5 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?