62 föremål
Adriano Piazzesi, soffa, "Loft", Arkitepo.
6d
550 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bror Boije fåtölj "Amorino" för Swedese.
2d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj 1940-tal.
4d
Fåtölj 1940-tal.
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Fåtölj och fotpall 1900-talets andra hälft.
4d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj omkring 1900.
4d
Fåtölj omkring 1900.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, sent 1800-tal.
4d 17 tim
Fåtölj, sent 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
5d 23 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
16 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer ett par 1950-tal.
2d 18 tim
Fåtöljer ett par 1950-tal.
3 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer ett par Art Deco.
21 tim 42m
Fåtöljer ett par Art Deco.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par Stouby Danmark sent 1900-tal.
4d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gerard van den Berg, fåtölj "The Rock" Montis.
4d
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstol, 1960-tal.
1d
Karmstol, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
4d 23 tim
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa samt fåtöljer, ett par, 1960-tal.
2m 15s
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
4d 23 tim
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, 1900-talets början.
2d
6 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Trädgårdssoffa, Näfveqvarns bruk, 1900-tal.
2d
750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
1d 23 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?