25 föremål
Serietidning, "Kalle Anka & Co", nr 1, 1948.
6d 20 tim
500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Guldmynt Mexico, Dos pesos, 1945.
8d 20 tim
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Hornkniv, daterad 1921.
5d 18 tim
Hornkniv, daterad 1921.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Humidor, Zino, 1900-tales slut.
5d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sunna saltflaska signerad.
22 tim 52m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK