1336 föremål
Olle Hanspers, "California, i love you".
7d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
7d 4 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren,  "Litografi".
7d 4 tim
Ola Billgren, "Litografi".
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Juhls, brosch, silver, Norge.
7d 5 tim
Juhls, brosch, silver, Norge.
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Paul Osipow, Komposition.
7d 5 tim
Paul Osipow, Komposition.
88 EUR
Utropspris
800 EUR
Olavi Martikainen, Buskar.
6d 2 tim
Olavi Martikainen, Buskar.
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Outi Heiskanen, "Bugning".
7d 5 tim
Outi Heiskanen, "Bugning".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Antonio Saura, "L'Année de la Méduse".
8d
400 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Outi Heiskanen, "Hihankääntö".
7d 5 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Werner Åström, Gårdsvy.
7d 5 tim
Werner Åström, Gårdsvy.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Unto Koistinen, Kvinnofigur.
7d 5 tim
Unto Koistinen, Kvinnofigur.
100 EUR
Utropspris
700 EUR
Uuno Eskola, Stilleben.
7d 5 tim
Uuno Eskola, Stilleben.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Göran Augustson, Komposition.
7d 5 tim
Göran Augustson, Komposition.
210 EUR
Utropspris
400 EUR
Eero von Boehm, Stilleben.
6d 3 tim
Eero von Boehm, Stilleben.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Chopard, Happy Sport Square, armbandsur, 35,5 mm.
6d 3 tim
1 111 EUR
Utropspris
2 600 EUR
Soffbord/matbord 1960-tal.
6d 3 tim
Soffbord/matbord 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gerhard Nordström, Landskap.
8d
Gerhard Nordström, Landskap.
30 000 SEK
Utropspris
100 000 SEK
Sideboard  BC Møbler 1950--tal.
6d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dwane, Utan titel.
8d
Dwane, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ziggy, "Nolltolerans".
8d
Ziggy, "Nolltolerans".
3 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hop Louie, Christer Pettersson.
8d
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK