184 föremål
Soffa omkring år 2000.
19 tim 58m
Soffa omkring år 2000.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar ett par Akaba.
2d 16 tim
Karmstolar ett par Akaba.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband med lavakaméer.
19 tim 56m
Armband med lavakaméer.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
1d 15 tim
Göran Brunius, Havsvy.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Monica Backström, Halsband 2 st glas.
2d 16 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klädhängare för vägg daterad 1933.
17 tim 32m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1950/60-tal.
4d 19 tim
Soffbord 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Dörrar ett par 1800-tal.
17 tim 24m
Dörrar ett par 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Långbord 1900-tal.
4d 20 tim
Långbord 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord 1900-talets andra hälft.
4d 14 tim
Bord 1900-talets andra hälft.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Tibet, antik.
3d 16 tim
Matta, Tibet, antik.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brickbord 1900-talets senare del.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-tal.
4d 14 tim
Bordslampa 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stig Kjellin, Sjönöd.
4d 13 tim
Stig Kjellin, Sjönöd.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Brosch med lavakamé infattad i 18K guld.
19 tim 46m
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gillis Lundgren, soffa "Hit"  IKEA 1970-tal.
2d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
5d 19 tim
Soffbord sent 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jiri Anderle, Utan titel.
14 tim 46m
Jiri Anderle, Utan titel.
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer ett par Art Deco.
5d 20 tim
Fåtöljer ett par Art Deco.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par Art Deco.
4d 14 tim
Fåtöljer ett par Art Deco.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1950-tal.
5d 19 tim
Fåtöljer ett par 1950-tal.
350 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Halsband lås 18K guld och kulor av Lapis Lazuli.
6d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord Art Deco- stil 2000-tal.
6d 19 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?