124 föremål
Bordslampa, 1950-tal.
6d 4 tim
Bordslampa, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
6d 8 tim
Bordslampa 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940-tal.
7d 10 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK