184 föremål
Klädhängare för vägg daterad 1933.
19 tim 31m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
1d 17 tim
Göran Brunius, Havsvy.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar ett par Akaba.
2d 18 tim
Karmstolar ett par Akaba.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband med lavakaméer.
21 tim 55m
Armband med lavakaméer.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Monica Backström, Halsband 2 st glas.
2d 18 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dörrar ett par 1800-tal.
19 tim 23m
Dörrar ett par 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch med lavakamé infattad i 18K guld.
21 tim 45m
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa omkring år 2000.
21 tim 57m
Soffa omkring år 2000.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets andra hälft.
4d 16 tim
Bord 1900-talets andra hälft.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Tibet, antik.
3d 18 tim
Matta, Tibet, antik.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1950/60-tal.
4d 21 tim
Soffbord 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Långbord 1900-tal.
4d 21 tim
Långbord 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Stig Kjellin, Sjönöd.
4d 15 tim
Stig Kjellin, Sjönöd.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1900-tal.
4d 16 tim
Bordslampa 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Brickbord 1900-talets senare del.
1d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gillis Lundgren, soffa "Hit"  IKEA 1970-tal.
2d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord "Bistro" Hope 2000-tal.
5d 21 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eric Elfwén, segelbåt.
5d 21 tim
Eric Elfwén, segelbåt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
5d 21 tim
Soffbord sent 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?