299 föremål
Ludvig Richarde, Båtar till havs.
4d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa,  1930/40-tal.
5d 14 tim
Taklampa, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fat, två stycken, Japan, Edo.
1d 18 tim
Fat, två stycken, Japan, Edo.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Kleimer, Skånsk bondgård.
15 tim 49m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ardy Strüwer, Utan titel.
14 tim 35m
Ardy Strüwer, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Ludwig Dalgång med hus.
2d 17 tim
Carl Ludwig Dalgång med hus.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar ett par 1900-talets mitt Danmark.
16 tim 11m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
15 tim 43m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bo Hultén, Byggnad.
2d 18 tim
Bo Hultén, Byggnad.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
James Rosenquist, "Toy Prison".
3d 11 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå rokokostil 1900-talets mitt.
2d 18 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans Wigert, "Arnagrop".
15 tim 51m
Hans Wigert, "Arnagrop".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cecilia Sikström, Nakenmodell.
4d 15 tim
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 388x311cm.
6d 13 tim
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Elizabeth Arkwright,  "After a shower, Wales".
15 tim 31m
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Fagerlund, bordslampa sent 1900-tal.
2d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eke Bjerén, landskap.
14 tim 15m
Eke Bjerén, landskap.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gustaf Rydberg, Skånegård med grisar.
5d 15 tim
500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Stolar 6 st Skafab ca 2000.
2d 18 tim
Stolar 6 st Skafab ca 2000.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor 2 st Funkis 1930/40-tal.
4d 14 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
A de Gerville, fårskock.
5d 15 tim
A de Gerville, fårskock.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Österlin, Utan titel.
2d 17 tim
Anders Österlin, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helge Högbom, skulptur "I dröm".
2d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, slätväv old/semiantik, ca 270x175 cm.
2d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, italien 1900-talets mitt.
2d 16 tim
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skålfat, porslin. Japan, Edo (1603-1868).
1d 18 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, "På Restaurang KB".
1d 18 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
2d 18 tim
Taklampa 1940-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1960-tal.
3d 11 tim
Spegel 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt Danmark.
16 tim 7m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
2d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets andra hälft.
3d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Osvald Larsson, Stilleben i blå vas.
14 tim 53m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål kina  1800-tal porslin.
6d 13 tim
Skål kina 1800-tal porslin.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Edwin Hayes, Fiskebåt vid strand.
3d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
4d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilstol, sent 1900-tal/2000-tal.
14 tim 39m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fotogenlampa, Empire-stil, omkring 1900.
2d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord,  1950/60-tal.
2d 18 tim
Soffbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa sent 1900-tal Belgien.
2d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Reijmyre sent 1900-tal.
3d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Champagnekylare sent 1900-tal.
4d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Halsband och armband av odlade pärlor.
6d 13 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp 1800-talets andra hälft.
15 tim 1m
Skåp 1800-talets andra hälft.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 423x308 cm.
6d 13 tim
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sminkbord 1960-tal.
15 tim 27m
Sminkbord 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fågelbad 1900-talets mitt/andra hälft.
3d 11 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par 1900-talets senare del.
2d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Raimund Volanek, "Talmud studium".
2d 18 tim
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK