91 föremål
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux.
4d 19 tim
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
3d 18 tim
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
6d 19 tim
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Erik Chambert, fåtölj, Sverige 1930-tal.
3d 13 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer ett par 1930/40-tal.
17 tim 58m
Fåtöljer ett par 1930/40-tal.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
2d 16 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
2 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
G.A.D (Gute Art & Design), bänk.
4d 14 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall G-möbel 1970-tal.
4d 18 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa Italien omkring år 2000.
4d 17 tim
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
4d 17 tim
350 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 2000-tal.
6d 14 tim
Bänk, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1950-tal.
6d 19 tim
Fåtölj 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK