Teakfaner och ek. Skåp med dubbeldörrar och hyllinredning. Två lådor. Nedfällbar lucka med bakomliggande hyllinredning. Brickmärkt. Längd 150, djup 51, höjd 95 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Smärre fläckar.