PHILIP VON SCHANTZ, färglitografi, signerad och numrerad 58/140, utförd 1981.
"Saras smultron". 18 x 25 cm.
Ej examinerad ur ram.
Nils-Göran Hökby, "Philip von Schantz. Inte bara bär", s 66.