BERTIL WARNOLF, olja på duk, signerad BW samt på sidan B. Warnolf och daterad -73.
"Bränd". 16 x 19 cm.
Obetydligt färgbortfall.
Proveniens
Galerie Belle, Västerås.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK