SKULPTUR, glas, "Viktoriaväskan", Lena Bergström, Orrefors, 2010.
Klarglas och metall. Form av handväska med dekor av kronor. Signerad "Orrefors limited 6980097 Lena Bergström 25?/100". Längd 18 cm.
Smärre ytslitage.