Lackerat/målat trä med inläggningar, fyra delar, störst mått; längd 51, bredd 36, höjd 85 cm.
Slitage. Slitage. Märken. Färgbortfall. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10