SPEGEL, 1800-talets andra hälft.

Förgylld och bronserad ram. Spiralvriden bård samt blomsterdekor. Bredd 84, höjd 180 cm.

Slitage. Skador. Bakstycke saknas delvis samt del som finns hänger fast. Anlupen.

Utropspris
2 000 SEK