Brädet i rödtonat glas med svarta och grå rutor, på fyra glasfötter med guldspån. 60 x 60 cm.
Pjäserna i vitt och svart glas med förgylld dekor, höjd 8-20 cm.
En pjäs med lagning. Obetydligt slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.