Ett par ljusstakar, kaffekanna, två vaser, gräddkanna, tre uppläggningsfat, 13 kaffekoppar med fat, tolv assietter, tolv mattallrikar, sex djupa tallrikar, sockerskål och lock samt fyra mindre skålfat.
Bruksslitage. En assiette med nagg. Sockerskålens lock passar ej.