Väska av skinn med detaljer av vitmetall. Två ytterfack med dragsko dekorrad med tofsar. Löstagbar axelrem av flätat skinn. Tygfodrad. Två innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "GIVENCHY MADE IN SPAIN" och numrerad. 40 x 28 cm.
Dustbag medföljer.
Slitage.