OKÄND KONSTNÄR 1700-TAL, olja på duk, ej signerad
Porträtt av dam i blå klänning med ros i håret. 61 x 49 cm.
Ytsmuts. Repor. Färgbortfall. Krackelyr. Uppfodrad duk. Retuscher.