Huvud i biskvi, armar och ben i massa, ledad kropp. Märkt "Simon &Halbig 126" i nacken. Höjd ca 47 cm.
Slitage. Repor. Mindre skador på händer. Senare klippt. Ej fullständigt genomgången.