RINGAR, 3 st, en med färgväxlande lila-blå, syntetisk, safir och en med grön sten, 14K guld.
Ring med färgväxlande lila-blå, syntetisk, safir. Storlek 17,25/54. Ring med grön sten, stämplad 'JBN'. Storlek 18,25/57,5. Ring, chevronformad, stämplad 'JBN'. Storlek 17,75/56. Totalvikt ca 14,6 g.
Bruksslitage, mindre repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.