Resväska i svart präglad canvasmed detaljer i brunt läder. Fodrad i scotchgrain. Ett dragkedsförsedd ytterfack.
Märkt "Mulberry ENGLAND" på invändig etikett, med numrerad logomärkt plakett i mässing samt med logos på dragtapparna.
Bredd 35 cm, höjd 45 cm, djup 23 cm.
Slitage.