THURE THÖRN, 2 st, skulpturer, brons och gips, signerade och daterade- 54.
Bronsskulpturen numrerad V-VII höjd 24 cm. Gipsskulpturen höjd 16 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK