VÄSKA, Prada.
Väska med top handle -handtag. Delvis perforerat beige läder. Detaljer i vinröd läder samt i "PRADA"-märkt vitmetall. En dragkedsförsedd innerficka.
Plakettmärkt "PRADA MADE IN ITALY". Nyckelring. Mått ca 35x13x20 cm.
Slitage. Smärre fläckar. Mindre läder skador.