Tio assietter. Elva mattallrikar. Tolv djupa tallrikar. Såssnipa. Uppläggningsskål. Uppläggningsfat.
Asiette med spricka. Asiette med flisa. Assiette med sprickor och nagg. Två djupa tallrik med nagg. Slitage. Krackelyr.