Kristus den Allsmäktige och Gudsmodern med högerhand.
Ikonerna, tempera och förgyllning på pannå.
Ikonernas storlek 13x10 cm och 13x11 cm.
Kiotornas storlek 21x18 cm.
Slitage och skador. Retuscher.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.