SULHO SIPILÄ, olja på duk, signerad och daterad -38.
Strand. 33x46 cm.
Smärre slitage. Färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
400 EUR