Ring, O B Sjögren, Stockholm, 1939. Storlek 16,5/51,5. Ring, E A Thomasson, Stockholm, 1935. Storlek 16,25/51. Båda med inskriptioner. Totalvikt ca 7,9 g.
Slitage, repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.