SIDEBOARD, Ikea, 1900-talets andra hälft
Fanérat i teak. Rak form. Fyra lådor i mitten, flankerade av skjutdörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 183 cm, djup 42 cm, höjd 77 cm.
Smärre slitage. Repor och märken. Smärre fläckar.