FOLKE FJÄLLSTRÖM, Järpen/Vålådalen, helhornskniv, knivslida monogramsignerad samt daterad 1990.
Knivblad monogramsignerat. Renhorn med stiliserad dekor samt relief föreställande renhuvud. Upphängningsanordning av tvinnat läder. Längd 22,5 cm.
Smärre slitage.