FÅTÖLJER, 2 st, 1900-talets mitt.

Fast, stoppad sits och djuphäftad rygg. Armlän och ben i trä. Totalhöjd 82 cm, bredd 66 cm.

Slitage, ytsmuts, hål och risp. En knapp saknas. Undertill båda med märkbart skadad sadelgjord. Stötmärken.

Utropspris
150 EUR