Monogramcanvas i påsmodell med bruna skinndetaljer. Beslag i mässing. Reglerbar axelrem. Fodrad med brun canvas. Knytband. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS, made in France" samt numrerad. Ca 37 x 25 x 19 cm
Bruksslitage. Torkat skinn med sprickor och mindre skador. Fläckar.