UNTO KOISTINEN, etsning, signerad och datread 1973, numrerad 10/10.
Fyra kvinnor och ett lejon. 34x30 cm.
Ej examinerad utan ram. Veck i höger hörn.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
360 EUR