BORDSLAMPA, art déco, 1900-talets första hälft

Dekor av sittande hund. Sockel av marmor. Rund kupa. Längd 21. Höjd ca 14 cm.

Ej funktionstestad. Några repor och märken.

Utropspris
1 500 SEK