BANKETT, rokokostil, 1900-talets mitt.

Förgylld och bronserad. Skuren dekor. Lös plymå. Längd 91. Bredd 42. Höjd 52 cm.

Slitage, repor och märken. Något fläckad plymå. Färgbortfall.

Utropspris
1 500 SEK