SERVISDELAR, 77 st, "Koka Blå", Hertha Bengtsson, Rörstrand, 1956-1988.

10+4 mattallrikar, 9 förrättstallrikar, 7+2 assietter, 15 djupa tallrikar, 1 såskarott, 4 äggkoppar, 11 kaffekoppar med fat, 2 gräddkannor, 3 kannor, 2 sockerskålar, 1 ugnsform samt 6 uppläggningsfat. Ett extra fat till kaffekopp medföljer.

Bruksslitage, nagg, smuts.

Utropspris
4 000 SEK