SPEGELBYRÅ, 1800-talets slut.

SPEGELBYRÅ, 1800-talets slut.

Målad. Uppsats med vippbar spegel samt fyra lådor. Ljushållare och beslag av mässing. Fyra lådor nedtill. Bredd 108. Djup 53. Höjd 235 cm.

Senare målning. Lås saknas. Repor och märken. Något anlupet glas.

Utropspris
2 500 SEK