SILVERPARTI, 3 delar, Vikt (exkl spegel) 1034g.

Kaffekanna, höjd 27,5cm, sterling, fat 26,5cm, sterling, handspegel silver med fasetterat glas, längd 33,5cm. Höjd

Slitage. Spegel med repig yta. Bucklor.

Utropspris
3 000 SEK