Överdel med uppsats. Skåplucka med bakomliggande hylla. Bemålad. Längd 72 cm. Djup 40 cm. Höjd 98 cm. Nyckel finns.
Bruksslitage. Märken och repor. Maskstunget. Mindre kompletteringar. Skador på lister. Torrsprickor.