MATSALSMÖBEL, 5 delar, barockstil, 1900-talets första hälft.

Bord samt 4 stolar. Målade och bronserade. Bordets längd 149. Bredd 84. Höjd 76cm. Stolar med fast stoppad rygg och sits.

Repor och märken. Senare målning.

Utropspris
4 000 SEK