GOLVLAMPA, "Constanza" Luceplan, Italien, 1900/2000-tal.

Fot i mattborstad stål samt skärm i plast. Maxhöjd 152 inkl. skärm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK