MODELLBÅT, fyrmastat segelfartyg, "Lova, Stockholm", 1800-/1900-tal.

I glasmonter. Monterns mått längd 66, bredd 22, höjd 49 cm.

Monter med repor och smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK