PARTI SILVER, 1900-tal. Tot vikt ca 338g.

Punschkoppar bla F. Olsson. Bolidensilver 1939, samt mockaskedar, bla MGAB Uppsala, 1944.

Bruksslitage. Anlöpningar.

Utropspris
1 800 SEK