Tapies, no 200, 1972 och 210, 1974. Der Blaue Reiter, no 133-134, 1962. Chagall, no 132, 1962. Bram van Velde, no 216, 1975. Med färgtryck och färglitografier. 38 x 28.
Ej genomgångna, något slitage.