PARTI BESTICK, silver. Blandade modeller och ålder. 1800-1900-tal. Tot. vikt 981 g.

12 teskedar, 6 tårtgafflar, 17 små skedar, 18 mindre skedar i varierad modell samt två uppläggningsskedar.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK